Další článek, novější o elektrokolech

Popisek kola, super extreme bike velo 320KW

Vítr skoro nefouká a tak by se na první pohled mohlo zdát, že se balónky snad vůbec nepohybují. Jenom tak klidně levitují ve vzduchu. Jelikož slunce jasně září a na obloze byste od východu k západu hledali mráček marně, balónky působí jako jakási fata morgána uprostřed pouště. Zkrátka široko daleko nikde nic, jen zelenkavá tráva, jasně modrá obloha a tři křiklavě barevné pouťové balónky, které se téměř nepozorovatelně pohupují ani ne moc vysoko, ani moc nízko nad zemí.

Kdyby pod balónky nebyla sytě zelenkavá tráva, ale třeba suchá silnice či beton, možná by bylo vidět jejich barevné stíny – to jak přes poloprůsvitné barevné balónky prochází ostré sluneční paprsky.Jenže kvůli všudy přítomné trávě jsou stíny balónků sotva vidět, natož aby šlo rozeznat, jakou barvu tyto stíny mají. Uvidět tak balónky náhodný kolemjdoucí, jistě by si pomyslel, že už tu takhle poletují snad tisíc let. Stále si víceméně drží výšku a ani do stran se příliš nepohybují. Proti slunci to vypadá, že se slunce pohybuje k západu rychleji než balónky, a možná to tak skutečně je. Nejeden filozof by mohl tvrdit, že balónky se sluncem závodí, ale fyzikové by to jistě vyvrátili. Z fyzikálního pohledu totiž balónky působí zcela nezajímavě.

Morbi neque lorem, dictum ut aliquam a, fermentum in lectus. Aliquam ac est auctor, tincidunt lectus non, ullamcorper risus. Sed vulputate diam a tortor fringilla viverra. Sed vestibulum lorem efficitur ipsum pulvinar venenatis facilisis et neque. Nunc mauris quam, euismod nec ipsum non, eleifend ultrices felis. Nam vehicula interdum lacus, sit amet vehicula justo faucibus nec. Sed ultrices, nisl et vehicula efficitur, elit eros pulvinar ante, sed maximus ipsum tellus sit amet mi. Etiam et ante consequat orci tristique aliquam. Donec neque ante, porta ac magna vitae, luctus cursus felis. Sed ex risus, tempor non ultrices eget, porttitor hendrerit nisi. Sed egestas augue id lectus pellentesque, sollicitudin sagittis lacus dictum.

Pro ktéré typu kol se hodí?

Morbi consequat interdum metus, vitae mattis neque. Praesent sagittis non leo at vehicula. Sed mattis nisl nec lacus aliquet eleifend. Vestibulum at velit ac magna ultrices malesuada. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Nullam luctus est nec nisl dignissim porta. Pellentesque condimentum nunc libero. Maecenas eu pharetra metus.