Jak to funguje

Poskytnutí služebního kola na operativní leasing umožňuje zaměstnavatelům zlepšit mobilitu svých zaměstnanců, podpoří jejich zdravý životní styl a může vést k úspoře cestovních výdajů. ALD Kola navazují na moderní trendy v mobilitě a ochraně životního prostředí a předkládají zajímavou alternativu k vozovému parku, kdy kolo v některých případech může nahradit funkci automobilu obzvlášť ve městech se zvýšenou dopravní obslužností. Díky elektromobilitě také plníte zákonné normy v oblasti životního prostředí. Koncept služebního kola je naprostou novinkou, předpokládá nicméně poskytnutí kol převážně pro pracovní účely zaměstnavatele.

1

Vyberte si kolo

V našem e-eshopu si pohodlně vyberte kolo, o které máte zájem.
Možnost výběru z více jak 20 značek a 300 modelů. Ke kolu také získáváte kompletní servis, 2 roky záruku a pojištění po celou dobu nájmu.

2

Odeslání poptávky a zaslání dokladů

Po odeslání poptávky Vás budeme kontaktovat s dopřesněním. Vy nám zašlete potřebné doklady pro schválení leasingu. Domluvíme se na dalším postupu a v případě potřeby Vás budeme dále kontaktovat.

3
Kolo

Vyzvednutí / předání Vašeho nového kola

Po schválení leasingu Vás budeme kontaktovat pro upřesnění odběru Vaší objednávky. Kola jsou dodávána po celé ČR formou rozvozu našimi partnery, případně si lze objednávku vyzvednout na jedné z našich poboček.

Zobrazit nabídku kol

  • Nejefektivnější a nejekologičtější forma dopravy zaměstnanců, úspora parkovacích nákladů.
  • Řešení dopravy nově přijatých zaměstnanců do zaměstnání spojené s úsporou nákladů na svozy zaměstnanců.
  • Nový typ dopravního služebního prostředku vnímaný zaměstnanci zároveň jako benefit.
  • Pro zaměstnavatele představuje daňově uznatelný náklad v rozsahu služebního užití s možností odpočtu DPH.
  • Pro zaměstnance nepředstavuje v rozsahu služebního užití zdanitelný příjem. V rozsahu soukromého použití je možné příjem osvobodit od daně a dosáhnout tak úspory až 31,1% hodnoty benefitu na odvodech daně z příjmů a pojistného na sociální a zdravotní pojištění.
  • Snížení nákladů na odvody pojistného na sociální a zdravotní pojištění pro zaměstnavatele až ve výši 34% z výše splátky.
  • Kolo na operativní leasing je stále majetkem leasingové společnosti.
  • Možnost zajištění monitoringu služebního a soukromého využití v rámci možností daných legislativou ČR, zejména pak pravidly GDPR, elektronickou knihu jízd.
  • Kompletní daňový a právní servis spočívající zejména v nastavení dohod o užívání se zaměstnanci, přípravě vnitřních směrnic, využití možnosti osvobození u soukromého užití ze strany zaměstnanců, atd.
Kolo

Flotila
Pro půjčovny, hotely, penziony

Zvažujete nabídnout Vašim hostům půjčení elektrokol?

Vlastníte či připravujete otevření půjčovny a nechcete na začátku vydávat velkou sumu peněž v hotovosti?

Máme pro Vás řešení v podobě operativního leasingu, který Vám umožní rozložení měsíčních splátek po dobu dvou let, s tím že máte možnost u každé splátky odpočtu DPH a na konci si elektrokolo odkupujete za 10% jeho původní hodnoty.

Tuto službu již standardně využívají půjčovny a penziony v Rakousku a v Německu kde téměř nikdo z nich kola za „hotové“ nekupuje.

Zaměřujeme se především na kvalitní výrobce se středovým pohonem motoru, jakými jsou značky Rock Machine, KTM, SCOTT, HAIBIKE, SPECIALIZED, GHOST, LAPIEREE.

Součástí kalkulovaných splátek je vždy navíc komplexní pojištění od ERV Evropské pojišťovny a dvouletá záruka. Rovněž jsme připravení Vám po dohodě do splátek pro Vaši flotilu připravit jakýkoliv servisní balíček.

Rádi Vám připravíme vzorovou kalkulaci flotily dle Vašich požadavků a vysvětlíme i všechny detaily nabízené služby.